Lustro w szklanej ramie

Styl glamour charakteryzuje się uproszczonymi, minimalistycznymi i eleganckimi formami produktów. Zainspirowało nas to do stworzenia zestawu lusterek. Oryginalność takich lusterek polega na tym, że posiadają one lustrzany wkład w lustrzanej tafli, a następnie ramę zewnętrzną o wzorze przypominającym klasyczne lustro. Nietypowa nowość przyciągnie uwagę każdego i będzie ozdobą Twojego pokoju.

Lustro w szklanej ramie – to piękny produkt, który zarówno wniesie do Twojego domu antyczny blask, jak i posłuży jako piękna dekoracja. Model posiada ciekawy kształt, który doskonale wkomponuje się we wnętrze każdego pomieszczenia. Wykonany jest z wyselekcjonowanych materiałów, które są odporne na uszkodzenia czy rozdarcia. Jeśli marzysz o posiadaniu lustra, które będzie Ci służyć przez wiele lat, to nasz produkt jest właśnie dla Ciebie!

Lustro w szklanej ramie ma wiele zalet, jak to, że jest łatwe w pielęgnacji. Jest idealnym dodatkiem do wnętrz! Zaopatrz się w ten niesamowity element wystroju wnętrz i stwórz przestrzeń w wyjątkowym stylu, nadając jej niepowtarzalny wygląd. Wykwintne wykończenie, drobne szczegóły i łatwość użycia tych lustrzanych elementów dekoracyjnych sprawi, że odwiedzający Twój dom będą chcieli zatrzymać się i spojrzeć jeszcze raz. Te wspaniałe lustra i fantastyczne ramy szklane, które wieńczą ich krawędzie służą użytecznemu celowi i sprawiają, że dalsza dekoracja pokoju praktycznie jest niepotrzebna. To antyczne lustro to dekoracyjna rzeźba, która jest bardzo szczególna ze względu na swoje materiały – ręcznie wykonane z mosiądzu. Lustro w szklanej ramie jest zwieńczeniem stylu glamour.