Szafka łazienkowa wisząca

Źródło: https://meble-vega.pl/

JAKA SZAFKA ŁAZIENKOWA WISZĄCA POD UMYWALKĘ NABLATOWĄ BĘDZIE NAJLEPSZA?

Szafka łazienkowa wisząca pod umywalkę nablatową powinna być przede wszystkim odpowiednio dobrana do rozmiarów pomieszczenia, ale też jego aranżacji. Ma to szczególne znaczenie wówczas, gdy dostępna przestrzeń jest mocno ograniczona. Meble łazienkowe powinny być dobrane w taki sposób, aby zachować funkcjonalność oraz estetykę wnętrza. Dobrym rozwiązaniem będzie wybór szafki z oferty sklepu VEGA Jarosław Papliński, ze względu na duże zróżnicowanie asortymentu oraz jego wysoką jakość. Wariant podwieszany wprowadza do łazienki wrażenie lekkości i nie przytłacza wystroju, a jednocześnie jest bardzo praktyczny oraz sprzyja utrzymywaniu czystości na podłodze.

Wysoka jakość wykonania

Przy wyborze takiej szafki warto zwrócić szczególną uwagę na materiał, z którego wykonany został mebel. Konstrukcje montowane jako wiszące są mniej narażone na rozchlapującą się wodę niż klasyczne warianty szafek stojących. W łazience panują specyficzne warunki, takie jak obecność wilgotnego powietrza. Jeżeli meble nie będą odporne na wilgoć, po kilku latach ich materiał może ulec zniszczeniu. Z tego względu warto zdecydować się na szafkę, której front i korpus wykonane zostały z lakierowanej płyty laminowanej. Dobrym rozwiązaniem są też metalowe i chromowane uchwyty, zapewniające wygodę użytkowania. Zastosowanie wysokogatunkowych wykończeń i materiałów daje pewność, że mebel będzie odporny na uszkodzenia oraz oddziaływanie czynników zewnętrznych.

Maksymalna funkcjonalność

Wybrana szafka powinna być przede wszystkim funkcjonalna. Wiszący mebel pozwala na bardzo swobodne zagospodarowanie dostępnej przestrzeni – zarówno w wewnętrznych szufladach, jak i na blacie. Im większa szafka, tym więcej kosmetyków, akcesoriów oraz innych drobiazgów można w niej przechowywać. Przydatnym rozwiązaniem może być wewnętrzny kosz, pozwalający na ukrycie prania czy bielizny. Nie bez znaczenia pozostaje wygoda użytkowania. W naszej ofercie dostępne są szafy z szufladami wyposażonymi w metalowe boki, wysokiej jakości prowadnice oraz zaawansowany system wysuwania ze spowalniaczem domykania. Do przydatnych rozwiązań należy też osłona syfonu czy obecność metalowych zawieszek.