Ile trzeba wydać na sejf?

Wiemy doskonale, że zakup sejfu jest związany bezpośrednio z wydatkiem. Możemy się zdecydować na model zarówno za dwieście złotych, tysiąc pięćset, ale także za dziesięć tysięcy złotych. Od czego konkretnie jest zależna cena? Czym się różnią poszczególne sejfy? Odpowiedzmy sobie na te pytania. https://www.impeximp.pl

Na cenę sejfów wpływają przeróżne kwestie, między innymi sam rodzaj zamka. Znajdziemy sejfy z kluczowym zamkiem, mechanicznym, szyfrowym lub też elektronicznym. Bardzo ważna jest także liczba zamków zamontowanych w sejfie. W bardzo wielu modelach są montowane dwa zamki. Montaż zamka dodatkowe sprawia, że cena sejfu jest znacznie wyższa. Montaż dodatkowe zamka kluczowego kosztuje nieco ponad sto złotych. Zamek szyfrowy to koszt około czterystu złotych. Zaś za zamek elektroniczny musimy zapłacić dodatkowo siedemset złotych.

Wpływ na cenę ma także wielkość sejfów, klasa odporności na włamanie, jak i także montaż skrytek i półek dodatkowych. Warto sobie porównać poszczególne oferty firm. Czasami można naprawdę sporo przepłacić. Co jak co, ale raczej przepłacać, to my nie lubimy, prawda? Zgadza się.

Na sam koniec dodajmy, że nie bez znaczenia jest także design sejfów. W przypadku sejfów na broń długą zewnętrzna zabudowa może być wykonana z drewna. Oczywiście możemy zainwestować w drzwi kuloodporne. Oczywiście generuje to koszty dodatkowe. Musimy się z tym liczyć. Jednak na sejfie nie warto oszczędzać. Jest to zakup, którego dokonujemy raz na jakiś czas, a więc zróbmy to porządnie.