Czy wiesz czym jest komora normobaryczna?

Komora normobaryczna Warszawa jest urządzeniem, które się charakteryzuje zmienionym składem powietrza, a także podwyższonym atmosferycznym ciśnieniem. Musimy przyznać, że zapowiada się naprawdę ciekawie. Cel tych zmian to przywrócenie możliwie najlepszych warunków do życia. Jest to bardzo dobry sposób na poprawę kondycji fizycznej, zdrowia, ad do tego samopoczucia ogólnego.

Bardzo często komora normobaryczna Warszawa jest nazywana komorą życia. Wszystko za sprawą szczególnych warunków w niej panujących, które się przyczyniają do zdecydowanie lepszego funkcjonowania ciała. Ciśnienie dokładnie jest podwyższone do 1500 hPa. Powietrze zawiera dwukrotnie więcej tlenu niż normalnie, a więc jest to około czterdziestu procent. Aby moc umożliwić jego lepsze wchłanianie, w powietrzy jest obecny dwutlenek węgla. Dochodzi dzięki niemu do rozszerzania krwionośnych naczyń, co otwiera drogę wszelkich cząsteczkom tlenu. Mieszanka gazów jest także wzbogacona o wodór, który jest niesamowicie skutecznym antyoksydantem, a więc usuwa z organizmy wolne rodniki, które to się przyczyniają do starzenia się komórek.

Komora normobaryczna jest rzeczywiście niezwykłym urządzeniem. Możemy dzięki niej liczyć na zatrzymanie procesu starzenia się naszego organizmu, co jest dla nas bardzo ważne. Dzięki temu, że przyśpiesza znacznie rozwój nowych krwionośnych naczyń, poprawia znacznie krążenie krwi, a do tego zwiększa produkcję elastyny i kolagenu, ciało jest znacznie lepiej ożywione, szybciej regeneruje się oraz wygląda znacznie młodziej.